Naši žáci sportují...

Aktuality

Jak si třídy vedou lze vidět v tabulce, kterou doplňujeme podle toho, jak dostaneme hlášení o běhu nebo procházce. V tabulce jsou pouze registrované třídy.

Bylo jich pět. Zrovna, jako v té knížce. A my se o nich doslechli. A rozhodli jsme se je vyjet hledat a najít. Byli totiž schovaní v Klánovickém lese. Ptáte se kdo? No přece Klánovičtí skřítci! Turistika pro radost je jela hledat.

Nevídané, neslýchané, famózní, grandiózní... Můžete vyjmenovat superlativ kolik chcete, ale nadšení, které pohltilo některé účastníky finálového turnaje McDonald´ s cupu ne nedá popsat prakticky žádným slovem - to se musí zažít.

V pondělí 29. května 2023 na naší škole začíná Kbelská Olympiáda dětí a mládeže. Každé třídy mají status města Athén, Sparty, Korintu nebo Mykén. Jejich historie je v mnoha směrech nesmírně zajímavá.

Cyklovýlet má na počasí skutečně štěstí. Na Karlštejn nám svítilo sluníčko a v sobotu 20. května 2023, i přes nevlídnou předpověď, že by mělo zapršet, nás čekal nádherný den.

Běh Vinoří

28.05.2023

Naši žáci se vydali v čele s panem učitelem Miroslavem Jírou v pátek 19. května 2023 vydali do sousední Vinoře, kam jsme byli pozváni na 37. ročník neoficiálního závod v přespolním běhu "Běh osvobození Vinoře". Závod byl určen zejména pro žáky čtvrtých až devátých tříd a byl rozdělen tří kategorií.

Fotbalový tým našich mladších žáků bojuje v letošním ročníku McDonald´ s cupu více, než úspěšně. Postoupit do finále, které se hraje 29. - 30. května 2023 v Uherském Hradišti, není jednoduché zejména vezmeme-li v potaz velkou konkurenci v poměru s počtem turnajů, kde jen vítěz může postoupit.

Ve čtvrtek 11. května se na atletickém stadionu Atletického sportovního klubu Slavia Praha v Edenu uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. Naši Základní školu Praha-Kbely reprezentovali Jakub Matějka 8. B. David Holzer 8. A, a Ondřej Bureš 6. D., který se však kvůli nemoci omluvil.

Pokud se naše škola zúčastňuje rozlišných sportovních soutěží, volejbalový turnaj nesměl chybět. Tentokrát ho pořádal DDM Praha 9 v Horních Počernicích na Fakultní základní škole Chodovická v úterý 2. května 2023. Dali jsme dohromady tým chlapců a tým dívek z osmých až devátých tříd, a doufali v úspěch.